Tytuł: Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego narządu.

Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Starsze artykuły tematyczne: