Poznawanie interesujących miejsc na Wyspach

Wielka Brytania to bardzo piękne państwo. Przecież jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Obecnie utracili mocno na znaczeniu, chociażby dlatego, że jakby nie do końca chcą jednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. No dobrze, ale co zatem warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?

Początkowo doskonałym miejscem jest Londyn, a więc najważniejsze miasto w Wielkiej Brytanii i oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najatrakcyjniejsze zabytki oraz atrakcje turystyczne należy poświecić przynajmniej kilka dni. Ogólnie w mieście można się zakochać.

Ciekawe są również na przykład Oxford, Durham czy Birmingham. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, rewelacyjnym rozwiązaniem jest także zwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który ma do zaoferowania dużo interesujących widoków. Na przykład bardzo ładny jest Edynburg. W zasadzie na terenie Szkocji jest cała masa pięknych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę tej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę interesującego.
źródło: http://sportlajf.pl, herbaton.pl, http://www.ukibicownamalcie.pl, http://www.zoo-safari.net.pl

Starsze artykuły tematyczne: